Чоловіка привів в жах прийнятий в родині нареченої старовинний ритуал, про який він дізнався в ході підготовки до весілля. Він поділився своєю історією на порталі Reddit.

Користувач платформи написав, що збирається одружитися зі своєю дівчиною. У неї велика і турботлива сім’я, з якою він відмінно ладнає.

Нареченому і нареченій по 23 роки. Пара планувала церемонію на початок 2021 року, але під час приготувань до весілля чоловік помітив, що кузени його дівчини жартують про їх шлюбної ночі. Це здалося йому дивним.

Коли вони планували медовий місяць, наречена запропонувала замість подорожі зупинитися в будинку її батьків. Відчуваючи, що дівчина щось недоговорює, він запитав, чому вона пропонує залишитися у своїх рідних. Вона відповіла, що у її сім’ї є стара традиція шлюбної ночі.

«Наречений і наречена разом заходять в спальню, де вони повинні” консуміровать “одруження. Решта члени сім’ї чекають за дверима, щоб поаплодувати їм і порадіти за них, коли наречені вийдуть. Потім відрізається частина простирадла і пришивається до великого килиму, який зберігає мати нареченої », – пояснив автор поста.

Зрозумівши, що її коханому ніяково, наречена сказала, що вони можуть просто прикинутися що дотримуються традицію. «Я не хочу мати з цим нічого спільного. Я сказився і сказав їй, що ні за яких умов я не буду робити таке перед усією її родиною », – підкреслив користувач Reddit.

Пізніше чоловік отримав повідомлення від майбутньої тещі. Жінка написала, що він ще не розуміє важливості сімейних традицій, і що цей звичай існує довше, ніж він живе на світі.

Користувачі Reddit порадили автору залишатися при своїй думці. «Скажи їм, що зробиш це, але натомість вимагай сто голів рогатої худоби, білого жеребця і тракт орної землі», – написав один з них. «Боже, сімейна секс-ковдра? Я сподіваюся, вона виконує тільки декоративну функцію, і бабуся не спить на ньому », – зазначив інший.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: