В Анапі суд засудив до позбавлення волі двох колишніх співробітників поліції за примушування до сексу неповнолітньої волейболістки. Про це crimeplanet.info повідомили в прес-службі Краснодарського крайового суду.

Співробітників міського відділу МВС визнали винними за статтями 133 ( «Примушування до дій сексуального характеру») і 286 КК РФ ( «Перевищення посадових повноважень»). Один з них повністю визнав вину, уклав мирову угоду з потерпілою і виплатив їй компенсацію моральної шкоди. З урахуванням цих пом’якшуючих його вину обставин суд засудив екс-поліцейського до двох років в колонії-поселенні. Його колишній колега провину не визнав і був засуджений на чотири роки позбавлення волі також в колонії-поселенні. Обох позбавили права служити в правоохоронних органах протягом трьох років після відбуття покарання.

Судовий процес проходив в закритому режимі.

У ніч на 26 серпня поліцейські затримали на пляжі Витязево 17-річну дівчину в компанії з повнолітнім молодим чоловіком. Його відпустили, а дівчину силовики почали шантажувати і примушувати до сексу. Постраждала приїхала в Анапу з Московської області для участі в чемпіонаті Росії з пляжного волейболу.

Після скандалу були покарані 11 поліцейських. Начальник відділу МВС по місту Анапа і заступник начальника поліції з охорони громадського порядку відділу були звільнені, а інших залучили до суворої дисциплінарної відповідальності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: