Вчені з Гарвардського університету розкрили правила сексу під час пандемії коронавірусу. Про це повідомляє The Mirror з посиланням на дослідження.

Фахівці попередили, що новий коронавірус може передаватися статевим шляхом. Автори дослідження порекомендували парам уникати поцілунків, приймати душ до і після статевого контакту, а також використовувати захисні маски під час процесу.

«Для деяких пацієнтів повне утримання від особистої сексуальної активності неможливо. У цих ситуаціях найбезпечнішим підходом є секс з людьми, з якими вони проводять карантин», – зазначили вчені.

Раніше китайські вчені підтвердили, що коронавірус здатний передаватися статевим шляхом. На новий шлях передачі захворювання вказують дані, отримані в результаті тестування пацієнтів чоловічої статі в міській лікарні Шанцев (Китай). У спермі шести з 38 обстежених хворих – або 16 відсотках – були виявлені сліди SARS-CoV-2. Фахівці уточнили, що обстежені пацієнти йшли на поправку, але, мабуть, все одно залишалися на заразні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: