Порноактриса Ванна Бардо (Vanna Bardot) відповіла на питання передплатників і розкрила найбільш хвилюючі їх секрети індустрії фільмів для дорослих. Фрагменти її розповіді публікує ПОСТУП.

Зокрема, глядачів зацікавило, чи відчувають порноактори збудження насправді і чи займаються вони сексом один з одним в перервах між зйомками. Бардо підтвердила, що іноді дійсно буває в грайливому настрої на роботі. Вона уточнила, що багато що залежить від її партнера по зйомках, але зазначила, що секс між порноакторами в перервах між сценами трапляється.

Інший передплатник вирішив дізнатися, чи має значення розмір чоловічого статевого органу, і попросив Бардо розповісти, як чоловік може стати кращим коханцем. На думку зірки порно, розмір не грає ніякої ролі. Набагато важливіше правильно розігріти дівчину, впевнена вона. Бардо порадила чоловікам збільшувати час прелюдії. “Коли вона по-справжньому готова і дуже збуджена, секс приносить набагато більше задоволення», — запевнила порноактриса.

Глядачів також зацікавило, чи впливає робота в індустрії для дорослих на відносини з партнерами. Бардо у відповідь розповіла, що, як і багато інших людей, які знімаються в порно, вона зустрічається з колегою. За її словами, в таких відносинах немає ні осуду, ні ревнощів. Говорячи про сім’ю, порноактриса запевнила, що батьки і бабуся також підтримують її і ставляться з розумінням до роботи в індустрії для дорослих.

Ще один передплатник зазначив, що багато кидають порно через кілька місяців, і попросив Бардо розповісти, як їй вдається залишатися в професії вже протягом декількох років. Актриса пояснила, що підтримує хороші відносини з режисерами та іншими акторами. На думку Бардо, це допомагає їй отримувати запрошення у велику кількість фільмів і роздобути власних фанатів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: