Секс-фахівець, доктор Емілі Морз (Emily Morse) назвала способи урізноманітнити інтимне життя в літній період. Про це пише Daily Star.

Так, одним із способів зробити сексуальне життя яскравішим і цікавішим фахівець назвала купання голяка. За її словами, це дозволяє людям «відчути себе живими». По-друге, доктор Емілі порадила спробувати зайнятися сексом на вулиці. Вона пояснила, що зміна обстановки може «творити чудеса», головне, нікому не потрапляти на очі, вказала фахівець.

По-третє, Емілі рекомендує спробувати «пограти» з високими і низькими температурами: наприклад, провести кубиком льоду по тілу партнера або крапнути розтопленим шоколадом. В якості ще одного способу урізноманітнити інтимне життя вона запропонувала зайнятися сексом в готелі. Спеціаліст зазначила, що на тлі пандемії коронавірусу в умовах закритих кордонів і неможливості подорожувати це могло б стати відмінною заміною близькості в туристичних поїздках.

Крім того, доктор порадила частіше і більше займатися оральним сексом, зазначивши при цьому, що такий спосіб відмінно підходить не тільки для літа, але і для будь-якого часу року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: