Секс-іграшки можуть стати в нагоді в лікуванні цілої низки проблем по частині урології та гінекології. До такого висновку прийшли вчені Маастрихтського університету. Своє дослідження вони опублікували в журналі Nature Reviews Urology.

За даними вчених з Маастрихтського університету, іграшки для дорослих можуть допомогти при хронічному болі в простаті і реабілітації після опромінення або хірургічного втручання в органи малого тазу, яке призвело до пошкодження нервів. Крім того, вчені радять використовувати такі пристосування для лікування стресового нетримання сечі.

Всього в статті зазначено вісім груп пацієнтів, в лікуванні яких можуть застосовуватися секс-іграшки. Перш за все, це люди, які страждають сексуальним розладом: наприклад, порушення сексуального потягу, здатність відчувати оргазм чи проблеми з ерекцією; пацієнти з неврологічними порушеннями (синдром дефіциту уваги і гіперактивність); а також пацієнти з хворобами серця, діабетом, склерозом і травмами спинного мозку.

На думку вчених, таке лікування допоможе позбутися від упереджень і страхів, навіяних суспільством щодо секс-іграшок, і розширити свої знання в цій сфері. При цьому вчені радять користуватися іграшками для дорослих тільки після консультації з профільним лікарем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: