Жінка хотіла допомогти колегам і запропонувала скористатися її особистим комп’ютером. Незабаром вона пошкодувала про своє рішення, тому що браузер Google Chrome розкрив її ганебний секрет: вся історія відвіданих сайтів в ньому складалася з порно. Своїм ганьбою вона поділилася на Reddit.

Героїня історії пояснила, що запропонувала колегам свій ноутбук, щоб вони змогли записатися на щеплення від коронавірусу. Посилання не працювало в Safari – браузері, який вона завжди використовувала для роботи, тому вона відкрила Google Chrome.

Двоє колег оформили запис, а третій не зміг згадати свій поштовий індекс, так як нещодавно переїхав. Чоловік вирішив знайти в інтернеті магазин, який знаходиться поруч з його будинком, і пошукати індекс на його сайті. Коли він почав вводити свій запит, всі побачили історію відвіданих сайтів оповідачки і дізналися її таємну пристрасть.

Всі її запити так чи інакше були пов’язані з секс-відео. Автор поста пояснила, що скачала Google Chrome під час локдауна, щоб дивитися порно, і ніколи не чистила історію цього браузера, так як для роботи користувалася тільки Safari.

«Тільки порно. Багато порно. І нічого, крім нього, на кшталт іконки Facebook», – розповіла автор поста. Жінка додала, що зазнала в той момент жахливого сорому. Її колеги мовчали. Героїня історії впевнена, що вони прийняли її за збочинку, яку в житті не цікавить взагалі нічого, крім порно.

За словами оповідачки, після цього інциденту вони працювали в повній тиші. Ніхто з колег не згадав інцидент з порно. «Принаймні, тепер у мене в Google Chrome є сім порносайтів і рибний магазин», – поіронізувала над ситуацією жінка.

У коментарях до посту користувачі соціальної мережі підтримали її і поділилися схожими розповідями, пов’язаними з порнографією і історіями браузерів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: