На Казанському вокзалі Москви жінка стала жертвою групового зґвалтування в вагоні приміської електрички. Про це повідомляє «Московський комсомолець». 30-річна мешканка Московської області, довідавшись чоловіка в лікарні, випила вина і зібралася їхати додому. Вона вийшла на платформу, де незнайомець підхопив її під руку, сказавши, що потрібно поквапитися, інакше вони запізняться на електричку. Жінка забігла разом з ним в останній вагон поїзда. Там чоловік почав до неї чіплятися, але покликати на допомогу не було кого – вагон був порожній.

Погрожуючи розправою, насильник змусив жінку до орального сексу. Потім до нього приєднався спільник і теж піддав її сексуальному насильству. Після того як злочинці зникли, потерпіла звернулася в поліцію. За камерам відеоспостереження вдалося знайти підозрюваних. Їх затримали. Вони виявилися 20-річними приїжджими, які працювали прибиральниками електричок.

Чоловіки визнали провину. Кримінальну справу про групове зґвалтування направлено до суду, повідомила виданню представник Московського міжрегіонального слідчого управління на транспорті Олена Марковська.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: