Сексуальність залежить від сезону
Інтимні новини

Маски для лица вместо молодительных яблок

До такого висновку прийшли американці, вивчивши статистику пошуку слів на кшталт «порно» і «ххх»

03.01.2013

Автор: Данило Мірошников

Сезонний секс Зовсім не тільки навесні кролики, коти та інша живність починає плодитися і розмножуватися. Недавно американці встановили, що для людини в цій справі є два основні періоди: середина зими і раннє літо.

Психологи Патрік і Шарлота Марк з Університету Вілланова і Університету Ратгерс проаналізували певні пошукові запити Google і встановили, що напади велелюбності охоплюють людство (в особі американців) якраз двічі на рік — ближче до Різдва і на початку літа.

Учених, перш за все, цікавила статистика запитів у проміжок з січня 2006 року по березень 2011 року за такими словами, як: «порно», «циці», «ххх», «дівчата за викликом», «масажні салони», а також низка назв сайтів знайомств. Частота запитів за цими словами була зіставлена з аналогічним значенням за нейтральними словами типу «собака», «кішка», «птах», Facebook і чомусь «лобове скло», «шини» і «гальма».

Виявилось, що на тлі нейтральних запитів частота пошуку слів, що мають стосунок до порнографії, проституції і знайомств, мала явні піки взимку, напередодні Різдва і на початку літа. Цікаво, що в ці ж періоди фіксується помітне зростання продажів презервативів.

Психологи сподіваються, що їх дослідження матиме широке застосування, наприклад, для ефективної організації кампаній з пропаганди безпечного сексу.

Адже ще в 2007 році був визначений піврічний цикл сексуальної активності американської молоді, яка також продемонструвала так звані ефект вихідних і ефект літніх канікул, відзначає львівська газета Поступ плюс.