<Порно для інопланетян: у космос полетить зірка фільмів для дорослих
Інтимні новини

Порно для інопланетян: у космос полетить зірка фільмів для дорослих

06.02.2013, автор - Юлія НАГАЙНА

Секс і космос34-річна зірка фільмів категорії ХХХ Коко Браун, відома як Honey Love, збирається полетіти в космос в березні наступного року. Жінка вже проходить спеціальну підготовку в Нідерландах

Такий шанс вузькопрофільній актрисі випав завдяки компанії «SpaceXC», яка безпосередньо займається організацією туризму за межі планети. Представники фірми зробили жінці унікальну пропозицію. «Я була в Берліні на одному заході, де представники голландської компанії «SpaceXC» говорили про цю унікальну можливість, там мене і запросили”, — зізналася майбутня завойовниця космічних просторів. Варто відзначити, що подібний «туристичний вояж» обійдеться порнозірці дешево: всього у $100 тис.

Звичайно, у зв'язку з польотом в космос зірки порнофільмів виникають питання щодо сексу в космосі. Проте жінка зізнається, що подібне – було б справжнім викликом в умовах невагомості. Вона припускає, що деякі труднощі можна було б обійти за допомогою ременів та інших пристосувань, але є деякі проблеми фізіологічного характеру, які поки що не піддаються вирішенню: «Необхідно спочатку детально вивчити, як що працює в умовах невагомості, перш ніж знімати там порно», — резонно відзначила зірка.