Як стати «поганою дівчинкою» у ліжку
Інтимні новини

Як стати «поганою дівчинкою» у ліжку

08.07.2011

Погана дівчинка Всі чоловіки таємно мріють опинитися в ліжку з владною і сексуальною дівчиною, яка візьме командування на себе, а він слідуватиме її бажанням.

Про «поганих дівчаток» ходять легенди, а хлопці надовго запам'ятовують досвід, пережитий з ними. Ти скажеш, що ця роль не для тебе і по своїй натурі ти зовсім не bad girl. Але хіба не дівчатам, властиво часто мінятися і приміряти на себе нові образи, то чом би не спробувати змінити амплуа. Тим більше для того, щоб бути «поганою дівчинкою» зовсім не обов'язково мати величезний досвід або постійно носити одяг з шкіри, гуми чи латексу. Потрібно лише...

Стати босом в ліжку сьогодні вночі. «Погана дівчинка» знає, як отримати владу над хлопцем в ліжку. Накажи йому лягти на ліжко, зв'яжи його руки краваткою, мотузком або використовуй наручники. Тепер муч і дратуй: цілуй і пести його, опускаючись від шиї до низу живота. Попроси розповісти, чому йому подобається така «погана дівчинка», як ти, скажи, що ти не звільниш його, поки він не переконає тебе. Коли його доказв буде досить, розв'яжи його руки і хай тебе не дивує його раптова пристрасть, він довго терпів.

Вибери відповідний костюм. Ти можеш стати кокетливою і злегка наївною дівчинкою в ніжно-рожевій білизні або безкомпромісною жінкою-поліцейським у формі і наручниками за поясом. Вибирати, звичайно, тобі, але успіх твого перевтілення залежатиме від смаків і фантазій твого хлопця. Постарайся наперед дізнатися, які образи викликають у нього «апетит». Може, тобі потрібно буде пограти у восьмикласницю.

Станьте героями XXX-фільму. Якщо тебе лякає думка про домашнє порно, то означає це потрібно зробити неодмінно. Втім, записувати не обов'язково, можете просто спостерігати, як ви займаєтеся сексом на великому екрані у реальному часі. Це схоже на підглядання в замочну щілину – табу, долати яке разом цікаво і захоплююче.