Найкращі пози для сексу
Інтимні новини

Найкращі пози для сексу

10.10.2012

Секс у басейні Як урізноманітити сексуальні відносини і зробити класичні прийоми в сексі незабутніми? Які найкращі пози для сексу? Напевно такими питаннями задавалися багато пар. Найкращі пози для сексу різноманітні, адже секс вельми індивідуальний, і кожна пара може вибирати для себе те, що найбільш підходить.

Пози для орального сексу

Найкращі пози для сексу ті, які дозволяють одержати найбільше задоволення. Відомо, що і чоловікам, і жінкам, подобається оральний секс. Поз для орального сексу існує немало. Можна сісти до чоловіка під кутом 90 градусів. Це не тільки доставить йому незабутні відчуття, але і дозволить чоловіку спостерігати свою партнерку збоку. Можна посадити чоловіка на стілець, а жінці розташуватися на колінах перед ним. У будь-якому випадку потрібно не боятися експериментувати і знайти ту позу, яка доставить масу задоволення.

Місіонерська поза і її варіанти

У всьому світі популярна так звана місіонерська поза для сексу. Це невипадково. Адже кут проникнення, який забезпечується цією позою, є оптимальним для статевого члена. Але клітор при цій позі мало задіяний. Мабуть, це і є її істотний недолік. Тому можна вдатися до деяких варіантів місіонерської пози. Замість того, щоб розсунути ноги під час статевого акту, можна спробувати з'єднати їх. Так створюватиметься сильніший тиск на лобок і клітор. При цьому чоловіку краще рухатися не вперед-назад, а вгору-вниз. Можна також спробувати покласти ліву ногу на плече партнеру, а праву, підтягши до грудей, відвести убік.

Розслаблення для оргазму

Під час оргазму важливо максимально розслабитися. Для цього можна розвести в сторони коліна і руки. Так можна сильніше відчути скорочення м'язів. Також оргазм посилиться, якщо спробувати розчепірити пальці на ногах.

Пози з подушкою

Для деяких поз знадобиться подушка. При цьому, чим вона щільніша, тим краще. Її можна підкладати під сідниці, куприк, спину, експериментуючи таким чином з кутом проникнення. Можна класти подушку і під чоловіка. Так, наприклад, можна покласти подушку йому під куприк, жінка при цьому усаджується зверху і рухається вперед-назад.

Жінка зверху

Пози, коли жінка зверху, подобаються багатьом чоловікам. Але деякі жінки соромляться цих поз, вважаючи, що при цьому непривабливо виглядатимуть. Тому можна порадити жінкам залишатися в бюстгальтері або блузі. А якщо зав'язати чоловіку очі, то цей прийом допоможе розкріпачитися обом партнерам. У цій позі жінка може міняти темп, як їй подобається. Жінкам, які освоять цю позу, вона подобається найбільше. Адже завжди у виграші той, хто керує процесом. При цьому жінка може бути як лежачи, так і навпочіпки, нахилятися назад або вперед, крутитися на статевому члені або тертися об нього.

Секс в незвичних місцях

Секс в незвичних місцях також може приносити масу задоволення. Яскравим і незабутнім може виявитися секс на столі. При цьому жінка може сидіти на краю столу. При цьому кінчиками пальців можна торкатися підлоги. А можна витягнути ноги вгору. Таким же ефектом може володіти секс, стоячи біля стіни. При цьому жінка може поставити одну ногу на маленький табурет чи ж надіти туфлі на високому каблуці. При цьому потрібно зайняти таку позу, при якій спертися об стіну плечима, а стегна максимально висунути вперед. Секс в басейні порадує незвичайними відчуттями. При цьому краще знаходитися біля краю басейну. Поза може бути такою: жінка спирається руками об борт, а чоловік розташовується ззаду. Також жінка може встати спиною до краю басейну і обхопити під час статевого акту свого партнера ногами.

Секс з негром біля басейну - порновідео