У Бельгії прокурор влаштував еротичну фотосесію в будівлі суду
Інтимні новини

У Бельгії прокурор влаштував еротичну фотосесію в будівлі суду

16.04.2012

Бельгія, еротична фотосесія у приміщенні палацу правосуддя Прокуратура бельгійського міста Гент ініціювала службове розслідування у зв'язку з організацією одним із співробітників відомства еротичної фотосесії в міському палаці правосуддя за участю голих дівчат, пише The Telegraph.

Як відзначають місцеві ЗМІ, моделі, на яких не було нічого окрім пірсингу в пупку, позували у тому числі і у величезному вікні будівлі, свідками чому стали всі, хто проходив минулої неділі по одній з головних вулиць міста. Приклади ФОТО публікує сайт бельгійського видання Nieuwsblad.

Особливе обурення у прокуратури викликав той факт, що одна з дівчат сфотографувалася в шкіряному кріслі судді. "Голим не місце в нашому палаці правосуддя, ми про це категорично заявляємо!" - зазначається у повідомленні, поширеному відомством. Організатору зйомок наказано написати пояснювальну.

Відзначимо, що випадки використання приміщень державних, муніципальних, духовних та інших установ для еротичних і навіть порнографічних зйомок в Європі розкривалися і раніше.

Наприклад, влітку 2010 року з'ясувалося, що керівництво госпіталю Святого Чарльза на заході Лондона здавало палати медустанови для зйомок "дорослого кіно".

У гонитві за цікавим антуражем режисери порнофільмів роблять замах і на святе. Так, у 2003 році італійські кінематографісти зняли кадри сексуального характеру в інтер'єрах храму святого Вінченцо у місті Джойя Векк'я.

Запрошуючи дозвіл на зйомки, вони не попереджали, що саме збираються знімати. Після викриття весь знятий матеріал вилучили, а на знімальну групу завели кримінальну справу за фактом осквернення культової будівлі.

Принаймні один раз спалахнув схожий скандал і в Азії. У 2004 році керівництво аеропорту в Гонконзі намагалося з'ясувати, як японському режисеру вдалося зняти порноролик прямо в залі вильотів. Як повідомляли тоді місцеві ЗМІ, 60-хвилинний фільм "Подорож по Гонконгу" починається з кадрів голої дівчини, яка приймає спокусливі пози прямо на очах службовців аеропорту в залі вильотів.