Еротична фотосесія Тетяни Котової в образі Жанни Д'Арк
Інтимні новини

Еротична фотосесія Тетяни Котової в образі Жанни Д'Арк

16.04.2012

Тетян Котова Один з недавніх випусків журналу «Playboy» з Тетяною Котової на обкладинці наробив немало шуму. І ось співачка приготувала новий сюрприз. Як виявилось, існує ще одна, альтернативна і не менш відверта, фотосесія, зроблена для цього ж видання.

Спочатку, за задумом редакторів «Playboy», зображення Тетяни Котової повинно було прикрасити першу обкладинку 2012 року.

Більше того, до друку готувалася зовсім інша фотосесія – в ній співачка постає в ролі плотської і сексуальною Жанною Д`Арк, що в буквальному розумінні згорає у вогні пристрастей.

Проте, з невідомих причин, в останню мить було ухвалене рішення про те, що фотографія Тетяни з'явиться на обкладинці трохи раніше – в грудневому номері. Змінити довелося і концепцію зйомки, була проведена нова фотосесія.

Зате образ революціонерки і бунтарки Жанни Д`Арк припав до душі редакторам іншого чоловічого видання, які негайно перекупили знімки. Каменем спотикання стали лише кадри, на яких Тетяна Котова відображена з мечем в руках, а також палаючою на багатті інквізиції і в залізній зброї. Тема насильства здалася видавцю занадто брутальною і неприпустимою до публікації в чоловічому виданні.

«Нам запропонували переробити декілька знімків, але ми навідріз відмовилися, - ділиться Тетяна. – Хотілося опублікувати фотосесію саме в тому вигляді, в якому вона і замислювалася спочатку. Тема насильства там, дійсно, проходить, але як інакше? Це ж Жанна Д`Арк, воячка. Ви знаєте, смішно, але від декількох знайомих я навіть чула думки, що зйомка містить політичний підтекст! Не варто читати між рядків, ніяких «підводних каменів» ви не знайдете».Тетян Котова

Тетян Котова

Тетян Котова

Тетян Котова