І на стару буває порнуха
Інтимні новини

І на стару буває порнуха

26.01.2013

Груповий сексКупити порнографічний фільм в Алмати можна без особливих проблем. Для цього досить підійти до будь-якого продавця, який торгує на вулицях міста неліцензійними дисками, зробити змовницьке обличчя і попросити "полуничку". Ціни прийнятні: захоплюючий фільм в стилі "дас іст фантастіш" обійдеться в 1500–3000 тенге. За збочення доведеться заплатити більше.

Виставковий комплекс "Атакент". Порнодиски продаються прямо біля входу. Причому в декількох місцях. Правда, ціни тут дещо вищі, ніж на Зеленому базарі. Неліцензійний диск із стандартним набором доброго десятка фільмів коштує у місцевих коробейників 500 тенге. А ось за заповітну "порнушку" продавець, розуміюче хихикнувши, запитав з мене півтори тисячі у вітчизняній валюті.

– Сестра, у нас широкий вибір, – знизивши голос до конфіденційного, сказав він. – Є все, що захочеш. Груповуха, садо-мазо, всілякі збочення. Але коштувати це буде дорожче.

Зелений базар. Диски ті ж, ціни – нижчі. Продавець неліцензійки, угледівши в мені чомусь лесбіянку, запропонував "нетлєнку" про жінок, які віддають перевагу нетрадиційному сексу.

– А є що-небудь гарячіше? – густо червоніючи, промимрила я. – Наприклад, зоо.

У продавця очі вивалилися з орбіт. Немає на вітчизняному ринку порноіндустрії такого специфічного товару! Торжествуючи, я готова була завершити експеримент, але в цей час до мене підбіг змилений хлопець з диском. Судячи з барвистої обкладинки, він хотів продати мені збірку анімаційних фільмів.

– Ти на картинку уваги не звертай, – сказав хлопець. – Це про людське око. Там насправді баби і собаки. П'ять тисяч тенге з тебе.

Ринок "Тастак". Картина ідентична. Численні реалізатори неліцензійних дисків охоче погоджувалися продати порнографію. Ціни різнилися від кількості записаних фільмів: одна картина – півтори тисячі, чотири фільми – 3000 тенге.

– А про педофілів є? – обережно поцікавилася я, чекаючи почути шквал образ.

Продавець ненадовго задумався, грунтовно почухав верхівку і доброзичливо порадив прийти через кілька днів: – Ми обов'язково що-небудь знайдемо. Тільки коштувати це буде дорого – п'ять "штук" один фільм.

Коментар психолога Ольги Петрової:

– Перегляд порнографії приводить до знехтування народними традиціями, завдає нищівного удару по інституту сім'ї і викликає негативні зміни в психіці будь-якої людини. У всіх світових релігіях секс нерозривно пов'язаний з коханням і шлюбом, а відносини між подружжям вважаються священними і недоступними для сторонніх очей. У заняттях любов'ю немає нічого поганого і непристойного, але вони тримаються в таємниці і не виставляються напоказ. Релігійні норми і світські правила пристойності в цій царині повністю співпадають. Про секс не прийнято говорити в суспільстві, а вже тим більше чимось протиприродним виглядає заняття сексом на очах у інших.

Порнографічні фільми пробуджують тваринні інстинкти, будять в людях брудні фантазії і хіть, примушуючи їх забути про пристойність. Багато людей спочатку дивляться порно з цікавості, потім у них виникає бажання спробувати повторити побачене, а там недалекий той день, коли сексуальні збочення стають чимось природним. Особливо небезпечна "полуничка" для представників молодого покоління. Надивившись подібних картин, вони легко можуть зважитися на згвалтування або на те, щоб випробувати сумнівну красу одностатевої любові. Якщо про це знімають кіно, то, мабуть, немає нічого поганого в гомосексуальних зв'язках? Зоофілія, педофілія і некрофілія теж сприймаються молоддю не більше, ніж оригінальні сексуальні забави. А між тим це психічні захворювання. Не випадково у всьому світі розповсюдження порнографії переслідується згідно із законом.Груповий секс - відеоролик