Від порнографії до імпотенції — один крок
Інтимні новини

Від порнографії до імпотенції — один крок

01.03.2011

Все більше молодих людей покидають кабінет сексолога з діагнозом «сексуальна анорексія». Проблеми з потенцією виникають через... дуже старанний перегляд порнофільмів.

Після щоденного перегляду порно у чоловіків виробляється своєрідний секс-імунітет — навіть найгарячіші сцени залишають їх байдужими, а реальний секс перестає тішити.

Причиною еротичного виснаження, яке виражається в проблемах з ерекцією, італійська Асоціація андрологів вважає захоплення порно в підлітковому віці. Підставою для такої заяви стало масштабне дослідження, в якому взяли участь 28 тисяч чоловіків. Керівник групи Карло Фореста висловив заклопотаність тим, що останнім часом постійними користувачами порносайтів стають підлітки у віці від 14 років.

Тенденція така — до 25 років після щоденного перегляду порно у них виробляється своєрідний секс-імунітет — навіть найгарячіші сцени залишають завсідників порносайтів байдужими. Хоча э ы винятки. Студенческое русское порно подробности на сайте. навряд чи когось залишить байдужим. Крім того, порнопродукція винна в тому, що сексуальність, яка формується у молодих людей, вельми далека від реальної статевих відносин. «Все це веде до загальної втрати лібідо і навіть імпотенції, — попереджає Фореста, і тут же додає, що, на щастя, з цими проблемами можна справитися. - При правильній терапії і психологічній допомозі налагодити сексуальні функції можна за декілька місяців».