Міфи про секс, в які ми віримо
Інтимні новини

Міфи про секс, в які ми віримо

23.02.2012

Секс утрьох Що ми знаємо про секс? Навряд чи серед нас знайдеться той, хто скаже - я, мовляв, в цій справі повний профан. Навіть незаймані мають в своєму арсеналі набір стереотипів і розхожих істин про секс. Проте правда набагато цікавіша, ніж міфи, в які ми вважаємо за краще вірити. Ось декілька найпоширеніших помилок про секс і про те, що з ним пов'язано.

Вагітність настає відразу після сексу - або не настає зовсім

Коли дівчина, що веде розгульний спосіб життя, розуміє, що вагітна, то вона міркує так: "За півтора місяці до того, як мій лікар сказав мені, що я на шостому тижні вагітності, у мене був незахищений секс з Б. А ті троє на вечірці - так це ж було ще за два дні до цього. Батько дитини - точно Б".

Дамо спокій моральній зовнішності дівчини і прислухаємося до голосу розуму. Начебто все логічно - у неї був секс з Б. шість тижнів тому, і зараз вона на шостому тижні вагітності. Але насправді, якби все було так просто, лабораторії, що займаються встановленням батьківства, просто прогоріли б. Той факт, що дівчина перекинулася від одного залицяльника до іншого, зовсім не означає, що сперма першого відразу ж випарувалася. Сперматозоїди куди витриваліші і міцніші, ніж те місце, де вони зародилися. У гіпотетичному "відкритому космосі" сперматозоїди можуть жити п'ять днів, а то і більше. Одне дослідження довело, що навіть через вісім днів сперматозоїди зберігають здатність до запліднення. Отже небажаною вагітністю дівчина може бути зобов'язана зовсім не останній допущеній в ліжку промашці, а, скажімо, передостанній.

Чоловіки люблять спонтанний секс, жінки - спланований

50 років ходи фемінізму по планеті і тотальній емансипації не відмінили того факту, що жінки дотепер розцінюють секс як перший крок у спільне щасливе майбутнє зі своїм партнером, тоді як для представників сильної статі секс - не більше ніж приємне доповнення до приємного вечора в ресторані. Психолог Мічиганського університету Тері Конлі вирішив копнути дещо глибше. Перше, що він з'ясував - це те, що жінка не обов'язково заперечуватиме проти спонтанного сексу, якщо вона відчуває себе в безпеці, а її партнер - справжній дамський догідник.
T
По-друге, статистика говорить, що чоловіки досягають піку задоволення практично кожного разу, коли опиняються в ліжку з жінкою, тоді як представниці слабкої статі випробовують оргазм лише у 35 відсотках випадків. Отже жінки частіше відмовляються від швидкого сексу без зобов'язань з тієї причини, що не бачать особливого сенсу в цьому заході - гарантій оргазму-то ніхто не дасть. П

Постільний етикет великого міста

Цікаво, що в ході опитування бісексуальних пані Конлі встановив, що ті перестають коливатися, коли справа доходить до сексу з представницями одної з ними статі. І це теж легко з'ясовно: чоловіки, займаючись сексом з випадковою партнеркою, більше зосереджені на своєму задоволенні, тоді як для жінки важливо, щоб добре було всім учасникам процесу.

Чоловіки і жінки досягають свого сексуального піку в різному віці

Ми всі чули, що пік сексуальності чоловіків припадає на 20 років, жінок - років на десять пізніше. Коріння цього міфу лежить в особливостях фізіології представників обох половин: тестостерон найактивніше виробляється в 18 років, тоді як естроген - у 25-30. А ось доктор Марк Голдштейн з Університету Корнелла стверджує, що час вашого перебування на сексуальній вершині визначається зовсім не гормонами. Люди - це механізм набагато складніший, ніж пляшка з газованою водою, яку тільки потряси - і з неї вирветься фонтан.

Пік сексуальності пов'язаний більше зі ставленням людини до сексу і його досвідом, ніж з гормональним фоном. Саме тому молоді жінки вважаються сексуальнішими, ніж юні дівчата - вони вже встигли вивчити свою сексуальність. Для них секс не пов'язаний з "залітними" переживаннями - вони вже достатньо досвідчені, щоб уміти оберігатися.

Секс - двигун торгівлі

Пишні груди і пружна попка на екрані - гарантований спосіб привернути увагу до товару. Проте "побачити" зовсім не означає "купити". За даними численних досліджень, тільки 10 відсотків чоловіків, побачивши на екрані жіночу красу, зможуть через декілька хвилин сказати, який саме товар рекламувався. Отже на виході замість впізнаваності бренду виробники одержують абсолютно зворотній ефект. Секс не змусить вас виконати мрію маркетолога і скуповувати все, що ви побачили в рекламі. Але утримати вас біля екрану йому цілком під силу.