Матрац, що дарує секс, створений в Італії
Інтимні новини

Матрац, що дарує секс, створений в Італії

29.06.2012

Секс на матрасі Тепер займатися коханням буде ще зручніше, тому як був створений матрац з ручками, ременями і ще низка пристосувань, які можуть зробити секс більш незабутнім.

Творець матраца вивчив дослідження, за наслідками яких респонденти обох статей висловили свою незадоволеність якістю і місцем для любовних утіх. Грунтуючись на цих результатах, дизайнер придумав матраци нового типу – з боків є ручки, по кутах – ремені. У деяких місцях на поверхні є поглиблення для колін. У комплекті ще є спеціальні валики, які можна вкласти в ці поглиблення, щоб на матраці можна було зручно спати.

Крім усього іншого, в секс-матраці більш пружні пружини, ніж в звичайному, тому вам забезпечено відчуття польоту.

Але зручність поки що не з дешевих: у Італії вартість новинки складає приблизно 1 200 євро, у нас поки не продається.

Паоло Тонеллі, власник меблевої компанії Sogniflex, яка створила диво-новинку, запевняє, що перед створенням продукту ознайомився з дослідженнями. З'ясувалося, що близько 70% чоловіків і жінок незадоволені тим, як і де вони займаються сексом. У результаті був придуманий диво-матрац – з ременями, ручками і канавками для колін, знімними блоками, а також спеціальними поглибленнями. На такому матраці можна приймати найбільш хитромудрі пози. Щоправда, коли з'являться такі матрасы в Киеве, наразі не повідомляється.

А ось в Швеції різноманітити сексуальне життя пропонується іншим способом. Стокгольмський готель Berns Hotel включив в список предметів, які надаються постояльцям, секс-іграшки. У кожному номері гості можуть знайти вібратори, наручники і презервативи. Керівництво готелю підкреслило, що постояльці не скаржаться на наявність секс-іграшок в номерах і позитивно відгукуються про ідею урізноманітити стандартний набір предметів для гостей.