Секс в сауні і лазні: поради новачкам
Інтимні новини

Секс в сауні і лазні: поради новачкам

23.02.2012

Секс у сауні Власне лікарі не радять подібного роду забави.

Артеріальний тиск при сексі росте, а в парилці, де дуже висока температура, навантаження на серце може виявитися надмірним. А якщо врахувати, що походу в парилку зазвичай передує рясна їжа і не менш рясне пиття, то ризик інфаркту, інсульту або гіпертонічного кризу стає дуже високим. Особливе це стосується чоловіків у віці.

Тому задумайтеся раніше - чи так вам необхідна подібного роду розвага. Врешті-решт, секс в лазні нічим особливим не перевершує секс біля басейну, секс в передбаннику xb секс в будь-якому іншому місці.

Але є в лазні щось, здатне змусити людину втратити голову. Ваше тіло одночасно розслабляється і збуджується. Людина забуває на якийсь час про всі свої комплекси, атмосфера загальної безсоромності заводить, порушує, змушує забути про внутрішні заборони. Навіть найстрогіші дівчата, налаштовані виключно на гігієнічні процедури, через півгодини перетворюються в розкріпачених і спокусливих кішечок.

Головне - не наполягати і не квапити події. Ви навіть можете паритися в окремих кабінках, зустрічаючись в передбаннику - лазня зробить свою справу. І можливо наступного разу вона вийде до вас з парилки вже не загорненою в простирадло або халат.

Порада жінкам - збираючись з чоловіком в лазню або сауну, будьте готові до можливих наслідків. Якщо ви не принципово проти сексу з цією людиною - то постарайтеся розслабитися і одержати максимум задоволення, не затьмарюючи те, що відбувається, муками совісті.

Ще одна безперечна гідність парилки - благотворний вплив на весь людський організм. Розпарене тіло вже розслаблене і не потребує додаткового розігрівання, воно готове до ласки, чутливість до дотиків підвищена, навіть легкий лоскіт викличе захоплення і збудження. Секс стає природним продовженням приємного відпочинку. Це хороший спосіб підігріти відносини або розпалити згаслу пристрасть парам із стажем.

І не забудемо про додаткові атрибути лазні - шмагання березовими віниками, обмазування тіла медом, масаж.